UPW2G2R2MPD1TD
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2G2R2MPD1TD
UPW2G2R2MPD1TD Hakkında
Nichicon UPW2G2R2MPD1TD, 2.2µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ve through-hole montaj tipine sahip olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 43.2 mA ve 120 Hz'de 27 mA ripple akım özellikleri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, AC/DC dönüştürücüler ve endüstriyel elektronik devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 43.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V