UPW2G220MHD
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2G220MHD
UPW2G220MHD Hakkında
Nichicon UPW2G220MHD, 22 µF kapasitanslı 400V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) güvenilir çalışma sunar. 8000 saat ömür süresi 105°C'de belirlenmiştir. ±20% toleransa sahip kondansatör, düşük frekans (120 Hz) uygulamalarında 110 mA, yüksek frekans (10 kHz) uygulamalarında 176 mA ripple akımı tolere edebilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 176 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V