UPW2G100MHD1TO
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2G100MHD1TO
UPW2G100MHD1TO Hakkında
Nichicon UPW2G100MHD1TO, 10 µF kapasitansa sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipinde, through-hole teknolojisiyle PCB'ye yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 115.2 mA, 120 Hz'de 72 mA ripple akım kapasitesine sahip olan bileşen, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, inverter devreleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 115.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 72 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V