UPW2FR47MPD1TD
CAP ALUM 0.47UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2FR47MPD1TD
UPW2FR47MPD1TD Hakkında
Nichicon UPW2FR47MPD1TD, 0.47µF kapasitansa sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Genel amaçlı uygulamalarda tercih edilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömürlü tasarımlanmıştır. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında işletilebilir. 10 kHz'de 17.6 mA ripple akımı taşıyabilen bu bileşen, düşük frekansda (120 Hz) 11 mA ripple akımına kadar dayanıklıdır. Endüstriyel kontrol sistemleri, güç kaynakları ve ses ekipmanlarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V