UPW2F4R7MPD1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2F4R7MPD1TD
UPW2F4R7MPD1TD Hakkında
Nichicon UPW2F4R7MPD1TD, 4.7 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V nominal voltaj ile tasarlanmış radial montajlı through-hole tipi bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 105°C arasında) güvenilir çalışma sunmaktadır. 5000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanmaktadır. ±20% tolerans ve 45 mA ripple current kapasitesi (120 Hz'de) ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses amplifikatörlerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V