UPW2F3R3MPH
CAP ALUM 3.3UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2F3R3MPH
UPW2F3R3MPH Hakkında
Nichicon UPW2F3R3MPH, 3.3 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315 V rated voltage ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılmaya uygun bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında yer alır. ±20% tolerans değeri, 5000 saat ömür ömrü (105°C'de) ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ile geniş endüstriyel kullanımlar için tasarlanmıştır. 34 mA ripple current kapasitesi 120 Hz'de belirtilmiştir. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 34 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V