UPW2F3R3MPD1TD
CAP ALUM 3.3UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2F3R3MPD1TD
UPW2F3R3MPD1TD Hakkında
Nichicon UPW2F3R3MPD1TD, 3.3 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, radial montaj tipi ve kutular (radial can) yapısına sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilen bu kondansatör, 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş ve 120 Hz'de 34 mA ripple akımı özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses devresi ve gücü düzenleyici devreler gibi endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 34 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V