UPW2F2R2MPD1TD
CAP ALUM 2.2UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2F2R2MPD1TD
UPW2F2R2MPD1TD Hakkında
Nichicon UPW2F2R2MPD1TD, 2.2 µF kapasitanslı 315V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montajı ile PCB'ye direkt bağlantı sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 44.8 mA, 120 Hz'de 28 mA ripple current kapasitesi mevcuttur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 44.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V