UPW2F221MRD
CAP ALUM 220UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2F221MRD
UPW2F221MRD Hakkında
Nichicon UPW2F221MRD, 220µF kapasitansı ve 315V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketleme ile through-hole montaj özelliğine sahip bu polar kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir. 8000 saat ömür garantisi ile 105°C'de uzun süreli kullanıma uygundur. Yüksek frekans (10 kHz) uygulamalarında 864 mA ripple current kapasitesi taşırken, düşük frekans (120 Hz) uygulamalarında 540 mA ripple current sağlar. ±20% toleransı ile genel devre tasarımlarında, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 864 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 540 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V