UPW2E471MRD
CAP ALUM 470UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2E471MRD
UPW2E471MRD Hakkında
Nichicon UPW2E471MRD, 470 µF kapasitanslı 250V radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 8000 saat ömür süresi garanti eder. ±20% toleransla üretilen kondansatör, 10 kHz'de 1.5525 A ve 120 Hz'de 1.35 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve filtre devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Kutulu radyal kasa tasarımı standart PCB'lere kolay montajı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5525 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V