UPW2E470MHH
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2E470MHH
UPW2E470MHH Hakkında
Nichicon UPW2E470MHH, 47µF kapasitanslı, 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 8000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% toleransı ile belirlenen değerde kapasitans sağlar. High frequency'de 368 mA, low frequency'de 230 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde kullanılır. Part status obsolete olmasına rağmen, mevcut stok uygulamalar için tedarik edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 368 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V