UPW2E470MHD1TN
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPW2E470MHD1TN
UPW2E470MHD1TN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UPW2E470MHD1TN, 47µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 8000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve through-hole montaj tipi ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 368 mA ve 120 Hz'de 230 mA ripple current özellikleri ile güç kaynakları, filtre devreleri ve başka analog/dijital uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 368 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V