UPW2E330MHD
CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2E330MHD
UPW2E330MHD Hakkında
Nichicon UPW2E330MHD, 33 µF kapasitanslı, 250V rated voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 105°C'de 7000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Through-hole montaj tipidir. 10 kHz'de 304 mA ve 120 Hz'de 190 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, kontrol devreler ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 304 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V