UPW2E101MHD
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2E101MHD
UPW2E101MHD Hakkında
Nichicon UPW2E101MHD, 100 µF kapasitanslı, 250V rated voltage ile çalışan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole tipi bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat ömür süresi sağlar. ±20% tolerans ve 340 mA ripple current kapasitesi ile radyo frekans uygulamalarında istikrarlı performans gösterir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 340 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V