UPW2E100MPD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2E100MPD1TD
UPW2E100MPD1TD Hakkında
Nichicon UPW2E100MPD1TD, 10 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltajı ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılan genel amaçlı bir bileşendir. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür (105°C'de) sağlar. 140.8 mA yüksek frekans ripple akımı (10 kHz) ile elektrik devrelerindeki geçici devreleri ve enerjisini depolama görevlerini yerine getirir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 140.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 88 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V