UPW2E100MPD
CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2E100MPD
UPW2E100MPD Hakkında
Nichicon UPW2E100MPD, 10 µF kapasitansıyla radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim değeri ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığı aralığında çalışabilir. 105°C'de 5000 saat yaşam süresi sunar. Düşük frekansta 88 mA (120 Hz) ve yüksek frekansta 140.8 mA (10 kHz) ripple akımına dayanıklıdır. İçteki depolama, filtreleme ve düzenleme devrelerinde, güç kaynakları ve analog elektronik uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 140.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 88 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V