UPW2E010MED
CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPW2E010MED
UPW2E010MED Hakkında
Nichicon UPW2E010MED, 1 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile güç kaynakları, güç yönetimi devreleri, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik tasarımlarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saatlik ömrü garanti eder. Through-hole montajı ile PCB'lere monte edilir. 27.2 mA (10 kHz) ve 17 mA (120 Hz) ripple akım kapasiteleri ile yüksek frekans ve düşük frekans uygulamalarında istikrarlı performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V