UPW2D471MRH
CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2D471MRH
UPW2D471MRH Hakkında
Nichicon UPW2D471MRH, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial Through Hole montaj türüne sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 8000 saatlik ömrüne (105°C'de) sahiptir. ±20% tolerans ve polar yapısı ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. Ripple current özellikleri 10 kHz'de 1.5065 A ve 120 Hz'de 1.31 A olarak belirtilmiştir. Parça obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5065 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V