UPW2D3R3MPH
CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2D3R3MPH
UPW2D3R3MPH Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UPW2D3R3MPH, 3.3 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj tipi ile PCB'ye delik üzerinden monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır ve 105°C'de 3000 saat ömrü bulunur. 36 mA ripple current (120 Hz) kapasitesi ile AC devre filtrelemesi ve güç kaynağı uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Polar yapısı nedeniyle doğru polaritelendirme gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V