UPW2CR47MED1TD
CAP ALUM 0.47UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2C
UPW2CR47MED1TD Hakkında
Nichicon UPW2CR47MED1TD, 0.47 µF kapasitanslı 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 19.2 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme devrelerinde kullanılan bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V