UPW2C471MRD
CAP ALUM 470UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2C471MRD
UPW2C471MRD Hakkında
Nichicon UPW2C471MRD, 470 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltaj ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, DC-DC dönüştürücüler ve genel amaçlı filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 105°C'de 8000 saat ömür süresi ile endüstriyel ve ticari elektronik cihazlara uygun tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 10 kHz'de 1.38 A ripple akım kapasitesine sahip olan bu kondansatör, through-hole montaj yöntemi ile kullanılmak üzere üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.38 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V