UPW2C220MPD
CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2C220MPD
UPW2C220MPD Hakkında
Nichicon UPW2C220MPD, 22 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasındaki sıcaklık aralığında çalışır. 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi özelliğine sahiptir. Radial montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak takılı bileşen, genel amaçlı elektronik devrelerde güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 208 mA ve 120 Hz'de 130 mA ripple akım toleransına sahiptir. ±20% kapasitans toleransı ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 208 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V