UPW2C101MHD
CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2C101MHD
UPW2C101MHD Hakkında
Nichicon UPW2C101MHD, 100 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip bu bileşen, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 8000 saatlik ömür ömrüne (105°C'de) ve 330 mA ripple akıma (120 Hz'de) sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yapılabilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri, enerji depolama uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 330 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V