UPW2AR47MDH
CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2AR47MDH
UPW2AR47MDH Hakkında
Nichicon UPW2AR47MDH, 0.47 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V voltaj yeterliliğine sahip bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans ve 43 Ohm impedans değerleri ile karakterize edilir. Düşük ve yüksek frekans ripple akımı özellikleri (6 mA @ 120 Hz, 20 mA @ 100 kHz) endüstriyel ve tüketici elektroniği devrelerinde filtreleme ve bypass uygulamalarında kullanılmasına uygun hale getirir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Impedance 43 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V