UPW2AR47MDD
CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2AR47MDD
UPW2AR47MDD Hakkında
Nichicon UPW2AR47MDD, 0.47 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışmaya uygundur ve 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 43 ohm impedansı ile yüksek frekansta 20 mA (100 kHz) ve düşük frekansta 6 mA (120 Hz) ripple akım özelliklerine tasarlanmıştır. Through Hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kullanılabilir. Bileşen şu anda Obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Impedance 43 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V