UPW2A6R8MDD1TD
CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2A6R8MDD1TD
UPW2A6R8MDD1TD Hakkında
Nichicon UPW2A6R8MDD1TD, 6.8 µF kapasitanslı, 100 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu radial, through-hole tipi komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi vardır. 3.5 Ohms impedans değeri, 95 mA @ 100 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 28.5 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı ile endüstriyel ve tüketici elektroniği devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6.8 µF
Impedance 3.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 95 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V