UPW2A561MHH
CAP ALUM 560UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2A561MHH
UPW2A561MHH Hakkında
Nichicon UPW2A561MHH, 560 µF kapasitansı ve 100V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 68 mOhms empedansı ve 1.37 A ripple current kapasitesi ile -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 8000 saat ömür süresi ile endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarına uygundur. ±20% toleranssa sahip bu kondansatör, zamanla değeri değişebilecek genel amaçlı devre tasarımlarında kullanım için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Impedance 68 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.37 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.028 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V