UPW2A470MPH
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2A470MPH
UPW2A470MPH Hakkında
Nichicon UPW2A470MPH, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim değerine sahip bu radial montajlı komponent, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olan bileşen, 5000 saat ömür süresine 105°C sıcaklıkta sahiptir. 370 mOhms empedansı ve ±20% toleranslı tasarımı sayesinde güç kaynakları, ses sistemleri ve sinyal işleme devrelerinde kullanılabilir. 420 mA ripple akım kapasitesi 100 kHz'te sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 370 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 420 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 126 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V