UPW2A221MHD1TN
CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2A221MHD1TN
UPW2A221MHD1TN Hakkında
Nichicon UPW2A221MHD1TN, 220 µF kapasitanslı, 100 V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 890 mA, 120 Hz'de 578.5 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtreler ve genel amaçlı depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 890 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 578.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V