UPW2A220MPD
CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2A220MPD
UPW2A220MPD Hakkında
Nichicon UPW2A220MPD, 22 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim değeri ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montaj tipi radyal kasa yapısında sunulur. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, 680 mOhm empedans değeri ve 3000 saatlik ömür (105°C'de) sunmaktadır. Geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-55°C ile 105°C) ve 230 mA @ 100 kHz ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 680 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 230 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 69 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V