UPW2A151MHD1TO
CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2A151MHD1
UPW2A151MHD1TO Hakkında
Nichicon UPW2A151MHD1TO, 150µF kapasitanslı, 100V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketinde through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 7000 saat ömür (105°C'de) ve 130 mOhms empedans özelliğine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sağlar. 120 Hz'de 461.5 mA ripple current kapasitesine sahip olup, genel amaçlı endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 461.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V