UPW2A151MHD
CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPW2A151MHD
UPW2A151MHD Hakkında
Nichicon UPW2A151MHD, 150 µF kapasitanslı, 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketinde sunulan bu bileşen, through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 130 mOhms impedans değerleriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 7000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 120 Hz'de 461.5 mA ripple current kapasitesiyle güç kaynakları, audio amplifikatörler, endüstriyel kontrol cihazları ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 461.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V