UPW2A100MED1TD
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2A100MED1TD
UPW2A100MED1TD Hakkında
Nichicon UPW2A100MED1TD, 10 µF kapasitansı ve 100 V nominal gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi gövdede üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilen komponentin, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı ve 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi bulunmaktadır. 100 kHz'de 130 mA ripple akım kapasitesi ve 1.8 Ohm empedansı ile tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipine sahip, DIP ve benzer yapıdaki devreler için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Impedance 1.8 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 39 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V