UPW1V820MEH
CAP ALUM 82UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1V820MEH
UPW1V820MEH Hakkında
Nichicon UPW1V820MEH, 82 µF kapasitansyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanmış radial montaj tipinde bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bir polar kondansatördür. 230 mOhm empedansına sahip olan komponent, 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilmektedir. Düşük frekansta 279.5 mA, yüksek frekansta (100 kHz) 430 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Analog devreler, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 430 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 279.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V