UPW1V560MEH
CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1V560MEH
UPW1V560MEH Hakkında
Nichicon UPW1V560MEH, 56 µF kapasitansı ve 35V voltaj derecelendirmesine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal filtreleme ve enerjinin depolanması işlevlerinde kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışan ve 2000 saat ömrü garanti edilen kondansatör, 290 mA yüksek frekans (100 kHz) ve 87 mA düşük frekans (120 Hz) ripple akımına dayanıklıdır. 250 mOhms impedans değeri ile düşük ESR özelliği sağlar. Through-hole montaj tipi sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarına entegre edilebilir. Ürün mevcut üretimde bulunmamaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 290 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 87 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V