UPW1V471MPH
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1V471MPH
UPW1V471MPH Hakkında
Nichicon UPW1V471MPH, 470 µF kapasitans ve 35V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı destekleyen bu polar kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 5000 saat lifetime garantisi sunar. 52 mOhms empedans değeri ve 1.22 A @ 100 kHz ripple current özelliği ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Low frequency ripple current kapasitesi 915 mA @ 120 Hz'dir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 52 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.22 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 915 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V