UPW1V471MPD
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1V471MPD
UPW1V471MPD Hakkında
Nichicon UPW1V471MPD, 470 µF kapasitansına ve 35V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Through-hole montaj türüne uygun olup, -55°C ile 105°C arasında çalışabilmektedir. 105°C'de 5000 saat ömür süresi garantilidir. 100 kHz'de 1.22A ripple current kapasitesine ve 52 mOhm impedansa sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve analog/dijital elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 52 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.22 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 915 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V