UPW1V390MDH
CAP ALUM 39UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPW1V390MDH
UPW1V390MDH Hakkında
Nichicon UPW1V390MDH, 39 µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa içinde Through Hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 2000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. Impedans değeri 500 mOhms olup, 100 kHz'de 235 mA ve 120 Hz'de 70.5 mA ripple akımı kapasitesiyle çalışabilir. Çalışma sıcaklık aralığı -55°C ile 105°C arasında değişmektedir. Lojistik uygulamalar, güç kaynakları ve filtreleme devreleri gibi standart endüstriyel uygulamalarda tercih edilir. Bileşen şu anda discontinued statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Impedance 500 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 235 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V