UPW1V331MPD6
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1V331MPD
UPW1V331MPD6 Hakkında
Nichicon UPW1V331MPD6, 330µF kapasitansa sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilimle genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, 3000 saat ömürlü olup (105°C'de), -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 65 mOhms empedans değeri ve yüksek frekans (100 kHz'de 995 mA) ile düşük frekans (120 Hz'de 646.75 mA) ripple akım özelliklerine sahiptir. Through-hole montajı ile PCB'lere direkt entegre edilebilir. Power supply uygulamaları, filtreleme devreleri ve genel elektronik projelerde tercih edilen bir çözümdür.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 65 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 995 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 646.75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V