UPW1V272MHH6
CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1V272MHH6
UPW1V272MHH6 Hakkında
Nichicon UPW1V272MHH6, 2700µF kapasitans ve 35V nominal voltajına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 100 kHz'de 3.635 A ripple akımı taşıyabilen ve 16 mOhms impedansa sahip olan kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve frekans filtresi uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında 105°C'de 8000 saat ömür garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.635 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V