UPW1V272MHD6
CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1V272MHD6
UPW1V272MHD6 Hakkında
Nichicon UPW1V272MHD6, 2700 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilime sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Through hole montaj türüne sahip olan kondansatör, 100 kHz frekansında 3.635A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında da yer alabilir. 16 mOhms impedans değeri ile düşük ESR özellikleri barındırır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.635 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V