UPW1V270MDH6
CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1V270MDH6
UPW1V270MDH6 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UPW1V270MDH6, 27 µF kapasitansa ve 35V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yöntemiyle bağlanır. ±20% tolerance değerine sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömür sunmaktadır. 450 mOhms empedans değeri ile düşük ESR performansı gösterir. 100 kHz'de 200 mA ve 120 Hz'de 60 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses uygulamaları ve filtering işlemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bileşen şu anda üretim dışıdır (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Impedance 450 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 200 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V