UPW1V222MHD6
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1V222MHD6
UPW1V222MHD6 Hakkında
Nichicon UPW1V222MHD6, 2200µF kapasitanslı, 35V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında güvenilir şekilde çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat ömür süresi sunmaktadır. 20 mOhm empedansı ve ±20% toleransı ile general purpose uygulamalarda kullanılır. 100 kHz'de 2.74 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Power supply filtreleme, voltage regulation ve enerji depolama amaçlı devrelerde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 20 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.74 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.329 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V