UPW1V222MHD
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1V222MHD
UPW1V222MHD Hakkında
Nichicon UPW1V222MHD, 2200µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 8000 saat ömrü 105°C'de sağlanır. ±20% tolerans ile ±55°C ile +105°C arasında stabil çalışır. 100 kHz'de 3.01A ve 120 Hz'de 2.559A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.01 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.559 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V