UPW1V180MDD
CAP ALUM 18UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1V180MDD
UPW1V180MDD Hakkında
Nichicon UPW1V180MDD, 18 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 120 Hz'de 36 mA ripple current kapasitesine ve 1.3 Ohm impedansına sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreler ve sınıflandırılmış kondansatör uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through-hole radial can paketlemesi ile PCB'ye doğrudan montaj yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 18 µF
Impedance 1.3 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V