UPW1V122MHD
CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1V122MHD
UPW1V122MHD Hakkında
Nichicon UPW1V122MHD, 1200 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 7000 saat ömre sahiptir (105°C'de). ±20% tolerans ile üretilmiştir. 100 kHz'de 2.31 A, 120 Hz'de 1.964 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. 25 mOhms impedans değeri düşük ESR uygulamaları için uygun bir seçimdir. Through-hole monte edilen bu kondansatör, endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.31 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.964 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V