UPW1V120MDH
CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1V120MDH
UPW1V120MDH Hakkında
Nichicon UPW1V120MDH, 12 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35 V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegre edilebilir. ±20% tolerans ve 950 mOhms impedans değerine sahiptir. 120 Hz'de 36 mA ripple current kapasitesine sahip olan bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Part Status: Obsolete.
Applications General Purpose
Capacitance 12 µF
Impedance 950 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V