UPW1V101MPH
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1V101MPH
UPW1V101MPH Hakkında
Nichicon UPW1V101MPH, 100µF kapasitesine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışan bu bileşen, 105°C'de 3000 saat ömür süresi garanti eder. 120 Hz frekansında 360.75 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial paket yapısı nedeniyle Through Hole montajı için uygundur. ±20% tolerans değerine ve 117 mOhm impedansına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 117 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 360.75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V