UPW1J821MHD
CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1J821MHD
UPW1J821MHD Hakkında
Nichicon UPW1J821MHD, 820µF kapasitanslı 63V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans ve 8000 saat ömür @ 105°C ile endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında güç kaynakları, filtre devreleri, zaman sabitesi uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. 43 mOhm impedans, 2.67 A ripple akımı @ 100 kHz kapasitesi ile yüksek frekanslı uygulamalara uygun tasarlanmıştır. -55°C ile +105°C çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 43 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.67 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.003 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V