UPW1J681MHH3
CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW1J681MHH3
UPW1J681MHH3 Hakkında
Nichicon UPW1J681MHH3, 680 µF kapasiteli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilir. ±20% tolerans aralığında 55 mOhms impedans değerine sahiptir. 100 kHz'de 2.29 A ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 1.718 A'e sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 8000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. Power supplies, filtering ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 55 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.29 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.718 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V